• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Armina kujton kohën kur ishte një adoleshente ‘rrokere’ (FOTO)

Fashion blogger-ja e njohur, Armina Mevlani është një model inspirimi për shumë femra me anë të fotove që poston në profilin e saj në Instagram. Pikërisht në Instagram ajo ka postuar edhe një foto me xhinse të grisura. “Kjo foto më kujton kohën kur isha 16 vjeç dhe vishja geta poshtë xhinseve. Gjithmonë është një pjesë e asaj kohe rroku brenda meje. Zemra rebele”, -shkruan Armina. Xhinset e grisura me geta rrjetë poshtë janë tendencë e viteve të fundit, por mesa duket Armina i ka veshur përpara se ato të bëheshin kaq të famshme. Kjo do të thotë të jesh model inspirimi!