• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Arjan Çani drejt largimit nga Tv Klani? Sherr me Frangajn

Emisionin “Zonë e Lirë” mund të mos transmetohet më në ekranin e TV Klan në sezonin e ardhshëm. Burime bëjnë me dije se gazetari dhe moderatori Arjan Çani po kërkon një “strehë” të re për emisionin e tij, që rezulton nga më të ndjekurit të ditës së premte, tashmë prej vitesh sepse thuhet se ka patur probleme me presidentin  e Tv Klan, Aleksandër Frangajn./Shqiptarja.com