• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Arilena i është futur bashkëpunimeve dhe gjejeni pak me kë është kënga e radhës?

Pas bashkëpunimit me Noizyn, Arilena Ara ka gati një tjetër projekt muzikor, i cili do të vijë se bashku me Dafina Zeqirin. Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja me disa foto në ‘Instastory’ ku shihet duke pozuar me Dafinën.

Deri më tani Arilena nuk e ka zbuluar datën e publikimit, ndonëse shumë shpejt ajo ka pohuar se do të sjellë dhe albumin muzikor “Pop Art”.

Të jenë bashkëpunimet një zgjedhje rastësore? Përgjigjen mund ta japë vetëm Arilena./revistawho.com