• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Arilena Ara nis pushimet, shfaqet në formë perfekte me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, ka nisur pushimet dhe vendi që ajo ka zgjedhur për t’u relaksuar është Kalifornia në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Nga atje, bukuroshja i ka mahnitur të gjithë me fotot e fundit të publikuara në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ku shfaqet me një palë rroba banje ngjyrë rozë të cilat e tregojnë në super formë dhe janë trendi i kësaj vere. Këngëtarja duket si një ‘barbie’ teksa ka pozuar nën rrezet e diellit në natyrë.

Menjëherë pas këtyre postimeve në ‘Instagram-in’ e Arilenës kanë mbërritur komente pozitive të shumta nga të gjithë ndjekësit e saj, të cilët e komplimentonin për pamjen natyrale./revistawho.com