• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Arian Çani: E tmerrshme, kam jetuar pesë vjet në Paris

Teksa ishte në trasmetim të drejtëpërdrejtë në televizionin “Klan”, drejtuesi i emisionit “Zonë e lirë”, Arian Çani foli për ngjarjen e rëndë të ndodhur në Paris. Çani u shpreh se gjithcka është e dhimbshme, dhe Parisi nuk është larg. “eshtë sikur na ka ndodhur në lagje. Parisi nuk është më aq larg, tani distancat janë shkurtuar. E tmerrshme. Unë kam jetuar pesë vjet në atë qytet. Ju kam thënë, s’keni parë asgjë akoma”, u shpreh Çani.