• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Arditi e ngatërroi për pak Anën me Anilën dhe pse do e kuptoni fare qartë nga kjo foto

Ana është rritur tani dhe është kthyer në një zonjushë të vërtetë. E me kalimin e kohës, e vogla i shtëpisë ka marrë më shumë tipare nga mami se nga babi. Dhe këtë fakt e tregoi vetë Arditi me një foto të Anës, të cilën për një moment e ngatërroi me Anilën.

@annagjebreaofficial 😍
Ktheva kokën për një moment dhe mendova se ishte @anilagjebrea… 😍”, ka shkruar moderatori krah fotos së vajzës, duke mos fshehur dhe faktin se ndihet shumë i lumtur për këtë ngjashmëri të dy vajzave më të rëndësishme në jetën e tij./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)