• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Instant Articles, Lajme

Arbenita nuk është një mama e zakonshme apo jo?

Arbenita Ismajli ka publikuar një foto si mamatë e ‘zakonshme’ me karrocën para vetes, e veshur me një fustan të shkurtër që i tregon linjat. “Unë nuk jam një mama e zakonshme, jam mami ‘cool”, shkruan ajo krah fotove.

Që nuk është mami e zakonshme, besojmë se jeni edhe ju në një mendje, pasi fizikun si modele që e ka ajo pas lindjes, nuk e kanë të gjitha fatin ta kenë, por kjo nuk i jep më pak rëndësi mamave të tjera.

Gjithsesi pak nga pozat dhe vetëbesimi i Arbenitës nuk bëjnë keq ta marrin të gjitha mamat./revistawho.com