• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Arbenita ka marrë dhuratën më të bukur këtë ditëlindje, po Fero ç’të ketë stisur vallë?

Vetëm pak ditë më parë Arbenita dhe Fero u bënë prindër për herë të oarë me një vajzë që vendosën ta quajnë Nina. Ndërsa sot në ditëlindjen e saj, modelja ka treguar se ka marrë dhuratën më të bukur. “Dhurata më e mirë për ditëlindje”, ka shkruar ajo krah videos ku shfaqet duke u kujdesur për vajzën në orët e para të mëngjesit. Ne jemi gjithë sy e veshë për të parë se si do e surprizojë Fero Arbenitën, këtë vit që familja e tyre është zgjeruar dhe arsyet për të festuar këtë ditëlindje janë edhe më të mëdhaja./revistawho.com