• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Arbenita Ismajli paska 4 motra dhe qenkan njëra më yll se tjetra

Arbenita Ismajli ka zbuluar me anë të një fotoje  një detaj për familjen e saj të panjohur deri tani. Modelja e njohur ka katër motra dhe janë njëra më e bukur se tjetra. Modelja ka publikuar foton e parë me to në ‘Instagram’ shkëputur nga një event familjar.

Duket se bukuria dhe fiziku perfekt qenka i trashëguar pasi njësoj si Arbenita edhe motrat e saj janë shumë simpatike dhe në formë të mirë.

Kujtojmë se modelja jeton jashtë trevave shqiptare aty ku ka ndërtuar edhe karrierën e saj. Ajo është shumë e përfolur në media për raportin me Feron, reperin e njohur. / revistawho.com