• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Arbenita dhe Fero i japin fund lidhjes së tyre? Modelja shton dyshimet me postimin e fundit

Fero dhe Arbenita janë përfolur shpesh për prishje të marrëdhënies mes tyre, megjithatë çdo herë ja kanë dalë t’i hedhin poshtë këto zëra. Së fundmi kanë qarkulluar lajme sërish se dyshja është ndarë. Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale. Madje një shprehje e publikuar nga modelja i ka shtuar këto zëra më shumë. “Është më mirë të mos kesh askënd, sesa të kesh dikë që është pjesërisht aty, ose nuk dëshiron të jetë aty”, janë fjalët e Arbenitës në ‘Instastory’ të cilat duken si një thumb për reperin. Mbetet për t’u parë në ditët në vazhdim nëse kjo është thjesht një krisje apo dyshja i ka dhënë fund një herë e mirë raportit të tyre të dashurisë./revistawho.com