• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

Arbana si Khloe Kardashian, ja sa kushton fustani që ka veshur sonte

Arbana na mahnit përherë me daljet e e saj në ekran dhe duket se edhe këtë të shtunë ka bërë zgjedhjen e duhur. Moderatorja është veshur sot me një fustan ngjyrë jeshile ulliri nga koleksioni pranverë-verë 2016 i dizenjuar nga Mugler i cili kushton plot 1900 euro. Këtë fustan e kemi parë edhe tek Khloe Kardashian pak kohë më parë e cila gjithashtu i ka kombinuar me një palë stiletto ngjyrë nude. Gjithashtu ky fustan ishte edhe zgjedhja e aktores Melissa Bolona vitin e kaluar në premierën e një filmi. Pa diskutim që të trejave u shkon shumë, por Arbana është ajo që shkëlqen sonte./revistawho.com