• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Arbana sapo ju dha një ndihmë, a mund ta gjeni për çfarë bën fjalë projekti i saj i fundit?

Arbana Osmani ka zbuluar pak më parë se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri, për të cilin nuk ka zbuluar shumë detaje. Moderatorja ka publikuar një video në të cilën shfaqet duke realizuar një set fotografik me disa ushqime dhe një gotë verë para.

“Sot, më herët në një set për një projekt të ri. A mund ta mendoni se për çfarë bëhet fjalë?”, ka shkruar Osmani krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Ndonëse moderatorja i ka dhënë një indicie të gjithëve për shkak se shfaqet pranë ushqimeve në një tryezë, nuk ende se për çfarë bëhet fjalë konkretisht. Kujtojmë se në muajin nëntor që lamë pas, Arbana solli librin e saj të dytë me receta për gatime, i cili shënoi një sukses të madh në panairin e librit./revistawho.com