• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

Arbana Osmani tregon për herë të parë kuptimin e emrit të djalit

Mbrëmjen e kaluar, e ftuar në puntatën e veçantë të “100 milionë”, Arbana Osmani, ka bërë një zbulim për të gjithë publikun. Para dy vitesh ajo u bë nenë për herë të parë e një djali të cilin e quajti Jon. Dje teksa i përgjigjej një prej pyetjeve të ‘quiz-it’, Arbana tregoi se i pëlqen shumë kënga Jon e Ardit Gjebreas, i pëlqen deti Jon dhe më shumë emri Jon. Prandaj djali mori atë emër. A nuk është zgjedhje e veçantë?