• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Arbana na e prish suspansën. Lori nuk zhgënjen dhe kësaj radhe

Me disa foto buzë detit Arbana ka zbuluar se si dukej Lori mbrëmjen e kaluar. Me një fustan në ngjyrë të bardhë, me vija blu e pak transparencë, Lori dukej shumë sexy teksa grimin e kishte zgjedhur në tonalitetet e nude.

“Overposting sepse një herë në vit po shkojmë në festa”, ka shkruar Arbana. Dhe mirë e bejnë se kaq bukur sa dukeshin, s’kishte se si të ndodhte ndryshe./revistawho.com