• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Arbana fotografohet duke ecur krah Eduartit në javët e fundit të shtatzënisë dhe duket në formë perfekte

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, është në pritje të ëmbël për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj Eduart Grishaj presin të bëhen prindër të një djali. Ka qenê vetë regjisori, i cili e ka treguar më herët gjininë e bebit duke u shprehur se dëshiron që kur të rritet ai të bëhet futbollist. Megjithatë dyshja nuk ka ndarë shumë detaje nga kjo periudhë. Arbana është treguar mjaft e rezervuar, por një foto e shkrepur nga “Iconstyle” tregon moderatoren duke ecur për dore me Eduartin dhe në sy pa dyshim bie barku i saj i rrumbullakosur. Ajo çfarë vlen tjetër të përmendet është fakti se përveç barkut, Arbana duket mjaft në formë dhe nuk ka marrë kile të tepërta.