• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Anna Gjebrea jo vetëm këngëtare e mirë, vogëlushja ka një tjetër pasion që lidhet me artin

E pamë të performonte me babain e saj një këngë të kompozuar enkas për ata të dy. Por Anna Gjebrea përveçse një zë të bukur ka edhe një tjetër pasion që lidhet me artin, siç është kërcimi.
Ardit Gjebrea ka postuar në “Instagram” një video ku Anna e vogël shfaqet duke kërcyer dhe duket shumë e lumtur me atë që bën.


“Në festën e shkollës”- ka shkruar Gjebrea krahas videos së të bijës.
Anna e ka treguar talentin që ka për muzikën dhe se i pëlqen ekrani. Mbetet për t’u parë në qoftë se do kemi një Gjebrea tjetër në televizion në të ardhmen./revistawho.com