• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Anna, e vogla e familjes Gjebrea merr frenat në kuzhinën e shtëpisë

Mbrëmjen e kaluar kuzhinën e familjes Gjebrea e ka marrë në dorë e vogla e shtëpisë, Anna. Me foto, Arditi dhe Joni kanë treguar çfarë po ndodhte dhe siç duket, e vogla ja ka marrë mirë dorën kuzhinës. Nga fotot duket se ka gatuar pite a picë dhe familja jo vetëm ka shijuar ushqimin, por edhe pamjen gjatë gatimit. Me këtë rast gjithë Instagrami e pa se si është të gatuash në kuzhinën e familjes Gjebrea./revistawho.com