• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Lajme, Modë

Ankoheni se nuk keni këmbë të holla? Ja modelet e këpucëve që bëjnë për ju

Nëse jeni në mëdyshje se cilat janë këpucët e duhura për këtë periudhë, por edhe javët pasardhëse atëherë mjafton të dini se duhet të zgjidhni modelin që ju bën të ndiheni sa më rehat.

Përfshirë këtu përshtatjen me gjerësinë e këmbës dhe komfortin kur ecën me to. ‘Cosmopolitan’ ka menduar për të gjitha vajzat që shpesh gjenden përballë pasqyrës me pikëpyetjen se cilat këpucë i përshtaten më shumë.

Nga atletet e rehatshme (që mund të vraponi ose thjesht të dukeni sportive) te çizmet super elegante, e deri tek takat me të cilat do të kërcenit gjithë natën, ne ju sjellim më poshtë modelet më interesante:/revistawho.com