• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Ankand” për fotot e Taylor Swift e Calvin Harris në seks

Fotot e këngëtares së fashme Taylor Swift dhe të dashurit të saj muzikant po aq të njohur Calvin Harris teksa kryejnë marrëdhënie seksuale do të shiten. Mediat e huaja njoftojnë se një person ende i paidentifikuar publikisht, i ka ofruar këto foto për tabloidin ‘RadarOnline’, por ky tabloid ka refuzuar të paguaj shumën e kërkuar, ndërsa mediat tani spekulojnë se kush do të japë më shumë para për t’i pasur këto foto. Tanimë pritet nga çasti në çast që ky album i nxehtë të jetë në një prej faqeve të para. thuhet se personi që ka në dorë fotot i është i afërt me këngëtaren. “Fotot janë tejet komprometuese dhe të nxehta, prandaj do të ketë një konkurrencë të madhe se kush do t’i blejë ato. Padyshim se shumë shpejt këto foto do të jenë të publikuara në ballinën e ndonjërës prej tabloidive. Varet se kush do të ofrojë më shumë para”, ka deklaruar një burim shkruan “Zëri”. download

Leave a Reply