• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Anjeza Branka "nxeh" shtatorin, zbuloni se si (foto)

Ashtu si pjesa më e madhe e këngëtarëve, edhe Anjeza Branka ka zgjedhur që pushimet t’i bëjë në prag- vjeshtë, pas mbarimit të sezonit. Ajo ka udhëtuar në Antalya të Turqisë për të bërë plazh. Këngëtarja seksi e ka shfrytëzuar kohën e pushimit dhe bregdetin e bukur për të realizuar një set të ri fotografik. Si gjithmonë Anjeza shfaqet në formë të shkëlqyer fizike, rezultat i ushtrimeve prej vitesh. Sot ajo ka përshëndetur fansat me një album të ri, duke i ngritur edhe më shumë temperaturat e këtij shtatori.11227942_1630980037191229_8453464066209076347_n 11891212_1630977507191482_8852863849185210790_n 12006314_1630892963866603_347140363395199233_n 11265361_1630887513867148_6687449631448914901_n

Leave a Reply