• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Angelina Jolie nuk mund ta besojë që Brad Pitt ka rënë kaq poshtë!

Po bëjnë tashmë dy vite të ndarë, por drama mes Jolie dhe Pitt vazhdon. Këtë herë është përfshirë edhe e dashura e re e aktorit, modelja Nicole Poturalski. Së fundmi Pitt shkoi në një udhëtim me modelen në Francë. Pikërisht në vendin ku ai dhe Angelina u kurorëzuan në martesë në vitin 2014.

Një burim pranë Pitt tha se aktorit nuk i intereson nëse Jolie do mërzitet nga ky veprim. Ndërkohë Jolie nuk mund ta besojë që Brad ka rënë kaq poshtë, tha një burim tjetër pranë aktores.

“Asaj i është shpifur ideja që ai udhëton nëpër Europë me këtë vajzën e re, në vend që ta mbajë lidhjen private dhe me dinjitet. Fakti që e ka çuar atë në vendin ku u martuan, është kaq e ulët”-tha burimi pranë aktores.