• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Angela Martini ndryshon look, shihni sa ndryshe duket modelja

Modelja shqiptare Angela Martini është shumë e komentuar në media për karrierën dhe jetën e saj personale. Çdo ngjarje në jetën e bukuroshes nga Shkodra ngjall interes tek publiku.


Së fundmi Angela ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve dhe të vijë me një imazh krejt ndryshe. Modelja ka postuar në “Instastory” një foto ku shihet me flokët në ngjyrë të errët që ja theksojnë edhe më tepër tiparet.
Pas martesës me rumunin Dragos Savulescu, Angela është tërhequr disi nga modelingu duke mos qenë më aq aktive sa dikur./revistawho.com