• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Andi Bushati dhe Balina Bodinaku shijojnë dashurinë

Tashmë ata nuk e fshehin më dashurinë e tyre. Gazetari Andi Bushati dhe prezantuesja Balina Bodinaku, gjatë ditës së djeshme kanë shijuar një eksperiencë mjaft interesante në Kanionet e Osumit. Çifti është fotografuar poshtë një ujëvare të cilën më herët Bodinaku e ka quajtur “Ujëvara e të dashuruarve” në Instagram. Vetëm pak ditë më parë Bushati i ka dhuruar një unazë të dashurës së tij të zemrës me rastin e ditëlindjes (Express).

b5_1461590146-3615918b2_1461590150-9612232b3_1461590151-9723686