• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Ana jo dhe aq e bukur e jetës së Dua Lipës

Dua Lipa publikon shpesh foto me ngjarjet e javës, apo detaje e njerëz që i do shumë, sigurisht edhe nga jeta në sheshxhirim. Por me një nga fotot e fundit, ajo na kujtoi edhe njëherë se jeta e një artisti me karrierë si e saja nuk është edhe aq e lehtë.

Dua është fotografuar teksa fle në makinë, e veshur me taka shumë të larta. “Unë fle me taka”, shkroi këngëtarja duke lënë të kuptohet se jeta e saj s’është fare e lehtë edhe pse me raste mund të duket ashtu. Në fund të ditës, ajo mbetet një vajzë e thjeshtë që punon me orë të gjata dhe herë pas here e zë gjumi me taka, siç na zë ne me grim pas një nate të gjatë feste./revistawho.com