• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Amber Rose provokon me veshjen e saj

Ajo njihet për format e ekzagjeruara të trupit dhe sigurisht që kujdeset shumë t’i nxjerrë në pah gjithmonë. Pas sherrit që pati me ish-burrin e saj Kanye West, Amber  është parë rrugëve të Los Angeles me një veshje palestre tejet provokuese.