• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Amarda Toska zbulon ëndrrën në sirtar të Joelit dhe është shumë larg botës së artit

Amarda Toska ka udhëtuar së fundmi drejt Budapestit dhe shoqërues ka pasur të birin, Joelin. Bukuroshja e ekranit ka publikuar disa foto nga vendet më të bukura të qytet dhe në disa prej tyre shfaqet edhe djali i saj, i cili duket se ka kaluar ditët më të bukura në shoqërinë e nënës, madje ka prekur nga afër edhe ëndrrën më të madhe që ka.

Rezultate imazhesh për joeli dhe amarda

Ka qenë Amarda ajo që ka zbuluar detajin e ëmbël me anë të një fotoje ku Joeli shfaqet në kabinën e pilotimit të një avioni. “Ëndrra në sirtar”,-shkruan bukuroshja e ekranit, krahas fotos ku shfaqet djali i saj teksa vështron me emocion gjithçka brenda kabinës.

Siç duket dëshirat e Joelit janë shumë larg nga rruga që kanë zgjedhur prindërit e tij. Nuk bëhet fjalë as për artin as për botën e biznesit, por pilotimi. Në një të ardhme mbase djalin e Ermalit dhe Amardës do e shohim tek piloton avionët më të mirë. / revistawho.com

Rezultate imazhesh për joeli dhe amarda