• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aman mos bëj seks aty brenda! Porosia që i la e ëma aktores para se të futej në “Big Brother”

Aktorja Arjola Demiri pas hyrjes në shtëpinë më të vëzhguar në vend, atë të “Big Brother Vip” ka zbuluar se e vetmja porosi që i ka dhënë e ëma është që të mos kryejë marrëdhënie seksuale aty brenda.

Donaldi ishte ai që e pyeti Arjolën se çfarë i thanë të shtëpisë, kur u dha lajmin se do të futej në Big dhe ajo u përgjigj.”Të lutem mami  mos bëj seks në Big Brother”, ndërsa rrëfimi i saj është pasuar me të qeshura.

Në klipin prezantues, Arjola tha se në këtë shou u bë pjesë vetëm për të fituar çmimin e madh, për t’u mundësuar një të ardhme më të mirë fëmijëve të saj.
“Arsyeja e parë dhe e vetme që vendosa të jem pjesë e Big Brother VIP janë fëmijët e mi, sepse unë mendoj se ata meritojnë shumë. Çmimi final është edhe arsyeja e madhe se pse unë ndodhem pikërisht këtu”, ka thënë aktorja e njohur./ revistawho.com