• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Amal Clooney nuk e fsheh më shtatzëninë, shfaqet në publik me barkun e rrumbullakosur

Avokatja e të drejtave të njeriut, Amal Clooney dhe aktori George Clooney ishin të pranishëm mbrëmjen e djeshme në një natë speciale të “Netflix” në Londër. Por syrit të mediave nuk i mbeti pa shpëtuar Amal, barku i të cilës dukej i rrumbullakosur. Edhe pse dyshohet se Amal është shtatzënë, çifti nuk kanë konfirmuar asgjë./revistawho.com

special-screening-of-netflixs-the-white-helmets-hosted-by-the-clooney-foundation-for-justice-with-g

special-screening-of-netflixs-the-white-helmets-hosted-by-the-clooney-foundation-for-justice-with-g-2