• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Almeda zbulon tre produktet që përdor për të pasur një lëkurë perfekte

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi, është një nga vajzat më të pëlqyera për shkak të thjeshtësisë dhe natyralitetit të saj. Por si arrin Almeda të ketë një lëkurë perfekte? Për të pasur rezultate, ish-missi ka zbuluar tre produkte që i kanë të gjithë në shtëpi.

Almeda kombinon xhelin e aloe veras, të bardhën e vezëve dhe fare pak mjaltë.

Pas përzierjes së këtyre tre produkteve, Almeda vendosë facoleta në fytyrë të cilat i lyen me përzierjen duke i lënë për disa minuta, deri në tharjen e saj.

CLOSE
CLOSE