• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Almeda ndau portretin e plotë familjar tani që Alina mbushi 40 ditë dhe ne s’po e dallojmë dot kujt i ngjason më shumë

Sot që më e vogla e familjes Sayisman ka bërë plot 40 ditë, mami Almeda ka ndarë portretin më të bukur familjar.

“08.06.2021 Alina jonë mbushi 40 ditë sot. Mami dhe babi ju duan shumë të dashurit tanë”, ka shkruar ajo krah fotove me të bijën në krah dhe Efehan pranë që sheh motrën.

Pamja e vajzës është e qartë, megjithatë është shpejt për ta ndarë se kujt i ngjason më shumë. Këtë do të na i thotë vetë Almeda sapo vogëlushja të rritet dhe pak./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)