• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Almeda bëhet sërish mami. Tolga jep lajmin: Alina erdhi në jetë

Almeda dhe Tolga janë bërë sot prindër për herë të dytë. Lajmin e ka dhënë Tolga përmes një postimi ku shkruan se janë shumë të lumtur.
“Bashke me ty. Perjete dhe pa kushte u rrit nje dashuri brenda meje. Zoti ja befte mbare kujtdo qe dëshiron.

Mirëseerdhe prane nesh princeshë Alina

Na solle gëzim të gjithëve”-shkruan Tolga.