• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Almeda Abazi dhe Tolgahan dhurojnë emocione, kërcejnë së bashku për dashurinë

Çifti i njohur dhe i dashur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë dhuruar një performancë shumë emocionuese disa minuta më parë në natën finale të ‘Dancing With The Stars’. Almeda ishte moderatorja e edicionit të fundit të spektaklit të vallëzimit dhe surpriza që kishte rezervuar për publikun ishte ky vallëzim me bashkëshortin e saj, Tolgahan që është edhe një ndër aktorët më të njohur turk. Emocion, dashuri dhe gjithçka e bukur ishte panorama e atyre dy minutave kur skena u pushtua nga çifti simpatik./revistawho.com