• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Alketa Vejsiu tregon për projektet që ka refuzuar në Itali

Alketa Vejsiu i është përgjigjur si rrallëherë ndjekësve në Instagram, si e vetmja intervistë që realizon me ata që e duan dhe e ndjekin.

Pasi foli për qëllimet e saj për vitin 2022, udhëtimet, dëshirat e të tjera si këto, Alketa zbuloi diçka që mbase shumë nuk e kanë ditur.

Dikush e pyet për emisionin që i është ofruar dhe e ka refuzuar dhe Alketa u shpreh: “Më ofruan të merrja pjesë në “Isola dei Famosi” në Itali si konkurrente para disa vitesh por unë synoja Sanremon dhe atë arrita! Më kanë propozuar rol si aktore në një film përsëri në Itali ku skenari nuk kishte lidhje me mua. Po të ishte një “La la Land” edhe mund ta mendoja. Në fakt kam synime të qarta: prodhim dhe drejtim formatesh televizive”.

Tani e di se çfarë do të bëjë Alketa ndaj nëse ka ndokush sugjerime rrethi është ngushtuar shumë./revistawho.com