• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Alketa kthen fletë: Mbyllet stina e Londrës dhe gati për “Love story”

Pas një kohe të gjatë qëndrimi në Londër, Alketa Vejsiu është kthyer në Shqipëri.

Ajo ka postuar këto foto nga mjediset e Tv Klan, ku ka zgjedhur me kujdes të pozojë para posterit të “Love Story”, duke paralajmëruar kështu nisjen e shpejtë të shout në sezonin e dytë të tij.

Veç lajmit që na ka dhënë, ajo që na bie në sy tjetër është ndryshimi. Flokë pak më të shkurtër dhe vithe të ngritura. Duket që vera e ka prirë për mbarë Alketën./revistawho.com