• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Alfio dhe Indriti japin lajmin e mirë, shumë shpejt një shkollë e re kuzhine

Nëse menduat se shefat e kuzhinëa, Alfio Rrotani dhe Indrit Çela do t’i shikoni vetëm në ekranet e televizioneve e keni gabim.

Dy fituesit e “MasterChef” kanë vendosur të japin një lajm të mirë, ata po hapin një shkollë profesionale kuzhine.

Alfio ishte ai që e bëri lajmin publik ditën e djeshme përmes një fotografie në “Instagram”.

“Shkolla “MASTERCHEF” ku do beheni me te miret ne kuzhine! Dhe duke u bere me te miret do fitoni 3fishin e atyre qe mendojne qe dine, por realisht nuk dine asgje! PER PAK FILLOJME”, u shpreh kuzhinieri.

Disa orë më vonë përsëri Alfio vendosi të ndajë me ndjekësit e tij në story disa detaje dhe hapësira të shkollës. Po ashtu edhe Indriti lajmëroi ndjekësit e tij se për pak ditë fillojnë regjistrimet.