• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Albërien e ka marrë malli për… (FOTO)

Miqësia mes dy bukurosheve të ekranit shqiptar, Albërie Hadërgjonaj dhe Valbona Selimllarit vazhdon të mbetet tepër e ngushtë. Albëria i ka bërë një dedikim Valbonës në Instagram. “Me zemrën time që më merr malli shumë”- shkruan ajo.