• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Lajme

Albërie Hadërgjonaj shpjegon foton e nxehtë nga shtrati: Ju lutem mos publikoni foto të tilla

 

Me siguri nuk ju ka shpëtuar pa parë fotoja që pushtoi rrjetin ditën e djeshme. Bëhet fjalë për këngëtaren simpatike dhe mjaft të dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj. Ditën e djeshme në ‘InstaStory’ e saj u publikua një foto që nga shumë u konsiderua ‘e nxehtë’.

Menjëherë ajo foto u kthye në lajmin kryesor të portaleve, pasi nuk ndodh ta shohim Albërien të shfaqur në atë mënyrë para publikut. Sot ka ardhur edhe një reagim nga vet këngëtarja për foton. Me anë të një ‘InstaStory’ ajo shpjegon: “Fotoja është montazh. Ma vodhën paswordin e Instagramit dhe kanë manipuluar. Ju lutem portaleve mos publikoni foto të tilla”.  Mesa duket e vërteta e fshehur pas fotos paska qenë krejt tjetër./revistawho.com