• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Albërie Hadërgjonaj na vë në dilemë, publikon foton e vajzave dhe të nipërve të saj artistë kur ishin ende fëmijë

Mbiemri Hadërgjonaj dhe Ramosaj janë shumë të dëgjuar për veshin e publikut për shkak të artistëve që kanë dalë nga këto familje. Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka postuar në rrjetet sociale një foto të katër artistëve të familjes së saj, kur ata ishin ende fëmijë dhe askush nuk i njihte.

Ajo që vihet re në këtë foto është lehtësia për të identifikuar secilin prej tyre, pasi kanë ruajtur të njëjtat tipare si kur ishin të vegjël. “Dashuritë”-ka shkruar Albëria bashkangjitur fotos së vajzave Agnesa e Anxhelina, si dhe nipërve të saj Beatrix dhe Alban Ramosaj.

Ne i dalluam shumë lehtë kush është gjithsecili prej tyre në këtë foto, po ju i dalloni dot?

CLOSE
CLOSE