• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Albani ndan foton më të bukur krah Amelisë: Të shkëlqejë sot një diell i vërtetë

Paraditen e sotme këngëtari i njohur, Alban Skënderaj ka publikuar një foto krah të voglës së tij, Ameli. Artisti shfaqet mjaft i lumtur teksa duket se është duke u argëtuar me vajzën e tij.

“Dhe mbollëm një rreze diku, të shkëlqejë sot një diell i vërtetë”, ka shkruar Albani krah fotos së tij më të fundit në rrjetet sociale.

Ndjekësit e artistit kanë lënë menjëherë një sërë komentesh, duke theksuar se kënga “Unë dhe ti” është një nga këngët më të bukura të tij.

Kujtojmë se në vetëm pak ditë Albani dhe Miriami pritet të bëhen prindër për herë të dytë me një djalë./revistawho.com