• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Albana Osmani pjesë e “London Fashion Week”, ja si ishte veshur moderatorja e njohur

“London Fashion Week” është nga eventet më të mëdha të modës dhe më të frekuentuarit nga personazhet e njohur të showbiz-it botëror.

Shumë emra të famshëm kanë marrë pjesë si Rihanna, Brookyln Beckham, Hanna Ross, Gigi Hadid, Cara Delevigne etj.

Një prezantim shumë të denjë ka bërë dhe moderatorja e njohur shqiptare Albana Osmani, e cila ka qenë një nga pjesëmarrëset e këtij eventi prestigjoz.

Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur shumë elegante dhe në shoqëri të mirë.

Kjo nuk është hera e parë që në evente të tilla të këtij niveli, Shqipëria nuk mungon dhe madje me përfaqësim dinjitoz.