• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Alban Ramosaj shokon me foton e fundit, del ashtu siç e ka bërë nëna

Alban Ramosaj momentalisht është duke kaluar pushimet e ëndrrave. ‘Instagram-i’ i tij është pushtuar nga foto të vendeve ekzotike, ‘selfie’, momente të aventurave të tij, si dhe foto me miqtë që gjenden pranë tij. Ditën e sotme, ai ka habitur të gjithë fansat me foton e fundit, pasi ka pozuar totalisht nudo. Këngëtari nuk e ka treguar vendndodhjen e tij, por duket që momentalisht gjendet në një vend bregdetar. Sipas tij, fotoja supozohet të jetë ‘rikrijim’ i një prej skulpturave të artistit Michelangelo. Nuk mungonin komentet pozitive dhe ato negative, por një gjë është e sigurt, Albani ia ka dalë të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.