• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Alban Ramosaj do zbulojë emrin e ish-të dashurës në këngën e re (VIDEO)

Në një intervistë për Prive, këngëtari Alban Ramosaj, i cili bëri bujë me këngën e tij “A më do” dhe që u pëlqye shumë, tregon se këngët e tij janë bazuar në histori personale. Por nuk mbaron me kaq sepse në projektine radhës ai do i përmendë dhe emrin vajzës që ka patur një histori.