• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Alban Hoxha feston ditëlindjen, Çiljeta shkëlqen përkrah tij

Tashmë është e konfirmuar se një nga çiftet më simpatik në showbiz është këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe futbollisti, Alban Hoxha. Ky i fundit ka festuar mbrëmë 30-vjetorin e tij në një festë plot me miq e të afërm, të cilët janë argëtuar deri në orët e para të mëngjesit. Çiljeta ka shkëlqyer në këtë festë me një fustan të gjatë ngjyrë bezhë.