• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Alarm për bombë tek Stacioni i Trenit në Tiranë, por ja si reagon Policia

Ditën e sotme tek zona e Stacionit të Trenit në kryeqytet është dhënë një alarm i rremë për bombë, marrë shkak nga një valixhe e dyshimtë që është parë në anë të rrugës. Një numë ri madh policësh është mbledhur me shpejtësi për të “demontuar bombën” e vënë në brendësi ë valixhes, e cila rezultoi të ishte thjeshtë një valixhe normale si gjithë të tjerat. Por, ajo që u ka rënë në sy qytetarëve dhe personit që ka sjellë videon në redaksinë e JOQ është mënyra se si janë sjellë policët në këtë rast. Ata i vijnë vërdallë valixhes, pa bërë asnjë veprim, e madje, duke mos e ditur ende që është e parrezikshme, pa asnjë problem lejojnë edhe qytetarët të afrohen e të komunikojnë me ta. Shikoni videon e mëposhtme, e cila flet vetë. /JOQ/

CLOSE
CLOSE