• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aktorja e serialit “Dashuri bardhë e zi” kapet mat me të dashurin e ri, këto foto e nxjerrin zbuluar

Selin Sekerci është bërë e njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Ayan’ në serialin “Dashuri bardhë e zi”. Prej kohësh aktorja është përfolur në mediat turke për një lidhje të mundshme. Selin i ka mohuar shumë herë këto fjalë dhe gjithmonë ka lënë të mendohet se janë thashetheme. Por fotot e kapura së fundmi nga paparacët turq e kanë nxjerrë zbuluar.


Ajo dhe i dashuri i saj i ri janë fotografuar në një qendër tregtare të kapur për dore. Sapo kanë parë fotografët ata nuk janë munduar të fshihen, por kanë qëndruar në mënyrë për të konfirmuar lidhjen. /revistawho.com