• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Instant Articles, Lajme

Aktorja e njohur shqiptare publikon foto nga fëmijëria dhe adoleshenca, shikoni ndryshimin e saj ndër vite

Me siguri nuk do ta njihnit në këtë foto të fëmijërisë, aktoren dhe një ndër femrat më të bukura shqiptare, Almeda Abazin.

Rezultate imazhesh për almeda abazi

Prej kohësh ajo e ka ndërtuar jetën e saj në Turqi, por kjo nuk e ka mbajtur larg Shqipërisë. Ditën e djeshme Almeda ka dashur të ndaj me ndjekësit e saj disa momente nga e shkuara. Fëmijërinë dhe kujtimet e pjesëmarrjes në eventet e bukurisë si pëfaqësuese e Shqipërisë kur ka qenë vetëm 15 vjeç, kanë qenë vetëm disa nga sekuencat e të shkuarës që ajo zgjodhi të ndaj me të gjithë ne. Almeda ka ndryshuar goxha ndër vite, por ruan ende të njëjtën hijeshi që dikur ka pasur./revistawho.com