• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aktorja e njohur nuk njihet, bën transformimin drastik në ‘look’

Vetëm disa muaj pasi i preu flokët në modelin ‘bob’ dhe hyri zyrtarisht në grupin e bruneve, aktorja e njohur, Emma Roberts ka ndryshuar sërish modelin e flokëve brenda natës. Ajo u kthye sërish në ‘origjinë’ duke i zgjatur deri në pjesën e gjoksit dhe duke i shtuar nuanca të bjondes. Sigurisht, Emma ka përdorur një paruke, megjithatë ajo di se si të duket mirë në çdo ngjyrë. Ky ndryshim është pritur shumë mirë nga fansat, pasi kanë reaguar menjëherë me komente në foton që ajo ka publikuar së fundmi në ‘Instagram’, duke shkruar: “Sa bukur dukesh”, “bjondja është ngjyra ime e preferuar tek ty”, etj. Duke parë se Emma pëlqen të eksperimentojë shumë me pamjen e saj, ndoshta ky ndryshim nuk do të jetë përfundimtar, megjithatë do shijojmë çdo foto të saj si bjonde./revistawho.com