• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Aktorja e njohur italiane jep lajmin e trishtë, e infektuar me ‘Covid 19’

Aktorja e njohur italiane, Giuliana De Sio ka njoftuar më anë të një postimi në rrjetet sociale se është infektuar me ‘Covid 19’.
Ajo ka treguar se ka qenë në izolim për dy javë në spitalin ‘Spallanzani’ në Romë, pas një turneu të zhvilluar në muajin shkurt.
”Kjo lumturi është zhdukur. Unë kam heshtur gjithashtu sepse nuk kam pasur zë ose fjalë për historinë time të tmerrit. Tani për tani, me ato pak energji që kam lënë për të komunikuar këtë me ju, madje pak për të shpjeguar zhdukjen time të papritur nga profili dhe nga faqja, për shkak të  ditëve të gjata frike, gulçimi dhe vetmie. Por lajmi i mirë është se virusi është mposhtur. Unë jam në tamponin e tretë negativ. Më duani sepse këtu, metodat nuk janë më të shpejta se sa ju, por nuk do të ndalem. Unë e di se çfarë po ndodh në botë. Dua të dal”, ka shkruar Giuliana në një postim në ‘Facebook’, duke ndarë me të gjithë ndjekësit ditët e vështira që ka kaluar.
Ky lajm i ka shokuar jo pak të gjithë ndjekësit e saj, ndërsa shumica i ka uruar shërim sa më të shpejtë./revistawho.com