• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Aktori i spektaklit ‘Portokalli’ tregon momentin e sikletshëm në skenë: Më ra dhëmballa dhe…

Olsi Bylyku, ka dalluar si një ndër aktorët më të dashur për publikun në ‘Portokalli’ edhe pse i ri në moshë dhe pa eksperiencë. Në emisionin ‘Sekretet e Portokallisë’, ku secili prej aktorëve tregon momentet e prapaskenave që publiku nuk ka arritur t’i kuptojë, Olsi ka zbuluar se gjatë njërës prej performancave i ka rënë dhëmballa dhe e ka kaluar në stomak për të mos ndërprerë numrin. Një moment i sikletshëm që aktori i njohur e ka kaluar me profesionalizëm, madje askush nuk e ka kuptuar sikletin që ka përjetuar./revistawho.com