• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Aktori i njohur kalon ditën me të bijën pas daljes nga rehabilitimi

Paparacët kanë arritur të shkrepin disa foto të Ben Affleck me të bijën Violet teksa qëndrojnë së bashku. E vogla Violet i ngjan më shumë se kurrë nënës së saj Jennifer Garner. Aktori u fotografua teksa largohej nga kisha më 13-vjeçaren dhe të dy dukeshin të përfshirë në bisedë dhe shumë të lumtur. Të veshur thjesht dhe në humor, këto foto që tregojnë pë marrëdhënien baba dhe vajzë nuk kaluan pa vëmendje.

ben violet affleck

Ben i është përkushtuar fëmijëve së fundmi dhe është fotografuar shpesh me ta qëkur doli nga rehabilitimi. Kujtojmë se Jennifer dhe Ben janë divorcuar prej kohësh, por marrëdhënia e tyre vazhdon të mbetet e mirë për hir të fëmijëve. /revistawho.com